kategória
szerző
cím
sorozat
kiadó
ISBN
évszám
ár
-
leírás
Előrendelhető
A mezők bármelyike illeszkedjen
A mezők mind illeszkedjen
Személyes ajánlatunk Önnek
Berg Judit - Maszat a tanyán - Diafilm
eredeti ár: A termék ára Líra Könyv Zrt.-nél, ami nem tartalmaz online kedvezményt.
2350 Ft
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes. Amennyiben a Líra bolthálózatunk valamelyikében kívánja megvásárolni a terméket, akkor az adott boltban lévő ár az irányadó.
1997 Ft
Astrid Lindgren - Harisnyás Pippi
akciós
ár a könyvön: Az eredeti ár (könyvre nyomtatott ár), a kiadó által ajánlott fogyasztói ár, amely megegyezik a bolti árral (bolti akció esetét kivéve).
3999 Ft
előző ár: 30 napon belüli legalacsonyabb ár.
3399 Ft
akciós ár:
2999 Ft
Vámos Miklós - Szitakötő - Nemzedékünk regénye [eKönyv: epub, mobi] eKönyv
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
5599 Ft
Thomas - Mozdonykalandok 2. Harold, Spencer és Percy
akciós
ár a könyvön: Az eredeti ár (könyvre nyomtatott ár), a kiadó által ajánlott fogyasztói ár, amely megegyezik a bolti árral (bolti akció esetét kivéve).
2999 Ft
előző ár: 30 napon belüli legalacsonyabb ár.
2549 Ft
akciós ár:
1799 Ft
KORDA01 - Korda All In - Klasszik Francia Kártya (52Lap+3Joker)
eredeti ár: A termék ára Líra Könyv Zrt.-nél, ami nem tartalmaz online kedvezményt.
2250 Ft
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes. Amennyiben a Líra bolthálózatunk valamelyikében kívánja megvásárolni a terméket, akkor az adott boltban lévő ár az irányadó.
2025 Ft
Rummy dupla römi kártya 110 lap
eredeti ár: A termék ára Líra Könyv Zrt.-nél, ami nem tartalmaz online kedvezményt.
1830 Ft
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes. Amennyiben a Líra bolthálózatunk valamelyikében kívánja megvásárolni a terméket, akkor az adott boltban lévő ár az irányadó.
1555 Ft
Nina Chapman - Az első igazi nyár
ár a könyvön: Az eredeti ár (könyvre nyomtatott ár), a kiadó által ajánlott fogyasztói ár, amely megegyezik a bolti árral (bolti akció esetét kivéve).
2990 Ft
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes. Amennyiben a Líra bolthálózatunk valamelyikében kívánja megvásárolni a terméket, abban az esetben az eredeti ár (könyvre nyomtatott ár) az érvényes, kivétel ez alól a boltban akciós könyvek.
2392 Ft
Esterházy Péter - Oratorium balbulum - Hangoskönyv
eredeti ár: A termék ára Líra Könyv Zrt.-nél, ami nem tartalmaz online kedvezményt.
2300 Ft
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1955 Ft
CSÁNYI VILMOS - A látogató
ÚJ
ár a könyvön: Az eredeti ár (könyvre nyomtatott ár), a kiadó által ajánlott fogyasztói ár, amely megegyezik a bolti árral (bolti akció esetét kivéve).
5999 Ft
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes. Amennyiben a Líra bolthálózatunk valamelyikében kívánja megvásárolni a terméket, abban az esetben az eredeti ár (könyvre nyomtatott ár) az érvényes, kivétel ez alól a boltban akciós könyvek.
5400 Ft
253071010 - Disney Blind Pack Nanofigs, 12-asst.
eredeti ár: A termék ára Líra Könyv Zrt.-nél, ami nem tartalmaz online kedvezményt.
1120 Ft
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes. Amennyiben a Líra bolthálózatunk valamelyikében kívánja megvásárolni a terméket, akkor az adott boltban lévő ár az irányadó.
1008 Ft

I. P. C. KÖNYVEK

  -   70 találat
rendezés:
találatok/oldal:
nézet:
oldal:
Robin Cook - Járvány [antikvár]

Járvány [antikvár]

Robin Cook

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
"John Nordyke, a Yale egyetem huszonegy éves biológia szakos hallgatója hajnalban ébrend egy zaire-i falu szélén, Bumbától északra. Megfordult izzadságtól nyirkos hálózsákjában... Nyugtalanul aludt; ahogy föltápászkodott, gyöngének érezte magát, szédült. Határozottan...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
880 Ft
Robert Ludlum - A fantom [antikvár]

A fantom [antikvár]

Robert Ludlum

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Lapjai / lapélei foltosak Eszméletlen, több sebből vérző férfi testét mentik ki a Földközi-tenger hullámaiból egy kis halászfalu mellett. A falu orvosa heteken át ápolja az idegent, aki végre magához tér. De nem emlékszik a nevére. Nem tudja, kicsoda ő, honnan jött, és hogy...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
880 Ft
Robert Ludlum - Ikarusz hadművelet I-II. [antikvár]

Ikarusz hadművelet I-II. [antikvár]

Robert Ludlum

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Kötéstábla / borítója kopott, Az első kötet gerince megtört Brutális bosszút áll a múlt. Evan Kendrick képviselő minden vágya, hogy békés munkával töltse kis megbízatása idejét - mígnem egy ártatlan véletlen folytán legféltettebb titka lepleződik le a nyilvánosság...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
952 Ft
Jackie Collins - Főnökasszony I-II. [antikvár]

Főnökasszony I-II. [antikvár]

Jackie Collins

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Kezdettől végzetes párt alkottak. Két nyakas, bolond zseniális ember. A magas és karcsú, szőke és zöld szemű, szellemes és hódító filmsztár, Lennie Golden meg az ő párductestű, szénfekete hajú, szenvedélyesen független, erős akaratú asszonya, Lucky Santangelo. Nem volt...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
960 Ft
Robert Ludlum - Hölgykommandó [antikvár]

Hölgykommandó [antikvár]

Robert Ludlum

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Ajándékozási / tulajdonosi bejegyzéssel "Hatalmas tömeg gyűlt össze a Szent Péter téren. Hívők ezrei várták izgatottan, hogy a Szentatya megjelenjen az erkélyen, és áldón kinyújtsa feléjük a kezét. Elmúlt a böjt, a szakadatlan imádságok ideje. A szürkületben megszólaló...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
550 Ft
Robin Cook - Járvány [antikvár]

Járvány [antikvár]

Robin Cook

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Kötéstábla / borítója kopott, repedezett. Gerince megtört. Hátlapján folttal. Tulajdonosi névbejegyzéssel. "John Nordyke, a Yale egyetem huszonegy éves biológia szakos hallgatója hajnalban ébrend egy zaire-i falu szélén, Bumbától északra. Megfordult izzadságtól nyirkos...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
880 Ft
HAROLD ROBBINS - Bűn és szenvedély [antikvár]

Bűn és szenvedély [antikvár]

HAROLD ROBBINS

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Maryann Flood több férfit ismert, mint amennyire vissza tudott emlékezni - és volt köztük egy, akit sohasem volt képes elfelejteni. Mike Keyes, az államügyész azt hitte, sikerült kioltania magában a bűnös szenvedélyt - mindaddig, míg azt a feladatot nem állította elé az élet,...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
750 Ft
Robert Ludlum - Hölgykommandó [antikvár]

Hölgykommandó [antikvár]

Robert Ludlum

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Kötéstábla / borítója kopott "Hatalmas tömeg gyűlt össze a Szent Péter téren. Hívők ezrei várták izgatottan, hogy a Szentatya megjelenjen az erkélyen, és áldón kinyújtsa feléjük a kezét. Elmúlt a böjt, a szakadatlan imádságok ideje. A szürkületben megszólaló harangok...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
880 Ft
Robert Ludlum - Indián kommandó [antikvár]

Indián kommandó [antikvár]

Robert Ludlum

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Lapjai / lapélei foltosak, Kötéstáblája kopottas Ludlumot ezúttal nem kell komolyan venni: úgy döntött, hogy megírja a maga "péhovardos" regényét, amelyben egyetlen csöpp vért sem ontana, hacsak nem tömegverekedés közben. De még a hősök életére leselkedő maffiózókat és...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
880 Ft
Robin Cook - Kromoszóma [antikvár]

Kromoszóma [antikvár]

Robin Cook

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
A lapok hullámosak Kevin Marshall, a GenSys alkalmazásában álló sejtbiológus nyomozni kezd, mert kígyózó füstöt lát felszállni egy olyan szigetről, ahol a GenSys az általa kikísérletezett bonobó majmokat tartja. Az ő munkája az, hogy a bonobók génállományát emberire...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
3120 Ft
Robin Cook - Mutáció [antikvár]

Mutáció [antikvár]

Robin Cook

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Kötéstábla / borítója kopott Amikor Kivi, a hideg fénnyel csillogó szemű kisfiú megszületik, még senki sem gondolja a családból, hogy a gyerek valójában génmanipulált. Csak az apja tudja a titkot, aki a beavatkozást végrehajtotta azzal a céllal, hogy igazi zsenit hozzon létre....
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
700 Ft
A fekete rózsa [antikvár]

A fekete rózsa [antikvár]

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
A XVI. század első felében folytatódik a Morland család története. VIII. Tudor Henrik a király, az országban eleinte viszonylagos béke van, a Morlandek vagyona töretlenül gyarapszik, befolyásuk egyre nő. A dinasztiaalapító Eleanor dédunokája, Paul a család férje....
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
3200 Ft
Robert Ludlum - A Matarese leszámolás [antikvár]

A Matarese leszámolás [antikvár]

Robert Ludlum

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Lapjai / lapélei foltosak Robert Ludlum, a politikai kalandregény mfajának legnagyobb öregje - ezúttal is - elképeszten izgalmas mestermvet alkotott. Scofieldnek, a CIA egykori mesterügynökének a Matarese-klán már csak emlék. Nyugodtan él egy karib-tengeri szigeten feleségével,...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
880 Ft
Robert Ludlum - A Matarese klán I-II. [antikvár]

A Matarese klán I-II. [antikvár]

Robert Ludlum

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Kötéstábla / borítója kopott Korzika ​vad hegyei között egy őrült elme által kitervelt, a század elején elkövetett szörnyű tömeggyilkosság áldozatai nyugszanak. Sokkoló, a két szuperhatalom közvetlen konfrontációjának veszélyével fenyegető merénylet áldozata előbb...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1440 Ft
Frederick Forsyth - A negyedik jegyzőkönyv [antikvár]

A negyedik jegyzőkönyv [antikvár]

Frederick Forsyth

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Frederick ​Forsyth ebben a – 80-as években játszódó – briliáns regényében a szovjet és a brit titkosszolgálat ravasz, kegyetlen és hallatlanul izgalmas párharcának egy fejezetét villantja fel. A Nagy-Britannia aláásására irányuló pokoli terv tulajdonképpen nem is a KGB...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1200 Ft
Jackie Collins - Főnökasszony I-II. [antikvár]

Főnökasszony I-II. [antikvár]

Jackie Collins

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
A borítók kopottasak. Ajándékozási / tulajdonosi bejegyzéssel Kezdettől végzetes párt alkottak. Két nyakas, bolond zseniális ember. A magas és karcsú, szőke és zöld szemű, szellemes és hódító filmsztár, Lennie Golden meg az ő párductestű, szénfekete hajú, szenvedélyesen...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
952 Ft
A fekete rózsa [antikvár]

A fekete rózsa [antikvár]

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Kötéstábla / borítója kopott A XVI. század első felében folytatódik a Morland család története. VIII. Tudor Henrik a király, az országban eleinte viszonylagos béke van, a Morlandek vagyona töretlenül gyarapszik, befolyásuk egyre nő. A dinasztiaalapító Eleanor dédunokája,...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
3200 Ft
Ian Fleming - James Bond - Csak kétszer élsz [antikvár]

James Bond - Csak kétszer élsz [antikvár]

Ian Fleming

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Alsó lapélén halvány folttal. "Irma Bunt felállt, és odalépett mellé. Átható tekintettel vizsgálgatni kezdte Bondot, azután tisztes távolságot tartva körbesétálta. - Du lieber Gott! - suttogta félelemmel vegyes tisztelettel, amint a férfi bal profilját megpillantotta. - Ez...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1280 Ft
Robin Cook - Invázió [antikvár]

Invázió [antikvár]

Robin Cook

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Gerinc élei kopottasak, egyik felső sarka kissé megnyomódott. Borítói enyhén karcosak. Oldalsó lapéle enyhén hullámos. Az Egyesült Államok nyugati részén egy éjszaka az égen különös csillaghullásra emlékeztető jelenség játszódik le. Meteorok helyett azonban...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1440 Ft
Jackie Collins - Főnökasszony I-II. [antikvár]

Főnökasszony I-II. [antikvár]

Jackie Collins

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Kötéstábla / borítója kopott Kezdettől végzetes párt alkottak. Két nyakas, bolond zseniális ember. A magas és karcsú, szőke és zöld szemű, szellemes és hódító filmsztár, Lennie Golden meg az ő párductestű, szénfekete hajú, szenvedélyesen független, erős akaratú...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
952 Ft
Robin Cook - Agy [antikvár]

Agy [antikvár]

Robin Cook

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
A fedőlapok kissé kopottak. A gerince kicsit kifakult. Oldalsó lapélén halvány szórt foltok találhatóak. „Katherine Collins bizonytalan léptekkel ment végig a járdától fölvezető három lépcsőfokon. Aztán meglökte a csupa üveg és krómacél ajtót, de az nem nyílt ki....
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
960 Ft
Robert Ludlum - Ikarusz hadművelet I-II. [antikvár]

Ikarusz hadművelet I-II. [antikvár]

Robert Ludlum

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Kötéstábla / borítója kopott Brutális bosszút áll a múlt. Evan Kendrick képviselő minden vágya, hogy békés munkával töltse kis megbízatása idejét - mígnem egy ártatlan véletlen folytán legféltettebb titka lepleződik le a nyilvánosság előtt...Ő volt az a rejtélyes...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
952 Ft
Robin Cook - Járvány [antikvár]

Járvány [antikvár]

Robin Cook

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Kötéstábla / borítója kopott, lapélei megsárgultak "John Nordyke, a Yale egyetem huszonegy éves biológia szakos hallgatója hajnalban ébrend egy zaire-i falu szélén, Bumbától északra. Megfordult izzadságtól nyirkos hálózsákjában... Nyugtalanul aludt; ahogy föltápászkodott,...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
880 Ft
Robert Ludlum - Janson küldetése [antikvár]

Janson küldetése [antikvár]

Robert Ludlum

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Paul Janson, az amerikai titkos ügynökből lett biztonsági szarkértő olyan megbízást kap, amelyet nem utasíthat vissza: Peter Novakot, a magyar származású, humanista milliárdost kell megmentenie, akinek az életét köszönheti, mivel a vietnami háború idején közbenjárására...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1600 Ft
Quinnell, A. J. - Mesterkémek [antikvár]

Mesterkémek [antikvár]

Quinnell, A. J.

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
könyvtest kissé deformált Izraeli repülőraj indul útnak a Sinai-félszigetről, hogy Szaud Arábiát átrepülve, megsemmisítsen egy Bagdad külvárosában levő nukleáris fegyver előállítására használt reaktor. Egy gép azonban a cél elérése előtt kiválik a rajból, és a város...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1200 Ft
Robin Cook - Életjel [antikvár]

Életjel [antikvár]

Robin Cook

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
A fedőlapok szélei, sarkai kissé kopottak, minimálisan szakadozott. A gyermek utáni vágy kizsákmányolói – Terror és rémület az élet bölcsőjénél – Megdöbbentő, megindító… és letehetetlen Marissa, a csinos, sikeres bostoni orvosnő életéből már csak az anyaság...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1600 Ft
Quinnell, A. J. - Mesterkémek [antikvár]

Mesterkémek [antikvár]

Quinnell, A. J.

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Izraeli repülőraj indul útnak a Sinai-félszigetről, hogy Szaud Arábiát átrepülve, megsemmisítsen egy Bagdad külvárosában levő nukleáris fegyver előállítására használt reaktor. Egy gép azonban a cél elérése előtt kiválik a rajból, és a város központja felé indul,...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1200 Ft
Jeffrey Archer - Becsületbeli ügy [antikvár]

Becsületbeli ügy [antikvár]

Jeffrey Archer

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Kötéstábla / borítója kopott, könyvtest kissé deformált 1966: Brezsnyev utasítást ad a KGB-nek, hogy egy hónap alatt kerítsék elő Nyugat-Európából Rubljov egy ikonját, melybe annak idején fontos dokumentumokat rejtettek el. A fiatal, ambiciózus és kegyetlen Romanové a feladat,...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1600 Ft
Jackie Collins - Vad játszma [antikvár]

Vad játszma [antikvár]

Jackie Collins

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Kötéstábla / borítója kopott, könyvtest deformált, gerince megtört A Kockázat felejthetetlen hősnője, Lucky Santangelo egy párduc méltóságával vonult végig Las Vegas-i kaszinója termein: puhán, fenségesen, harcra készen. Azon az éjszakán döbbenetes kaland vette kezdetét,...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
880 Ft
LAURA MORELLI - A gondolakészítő [antikvár]

A gondolakészítő [antikvár]

LAURA MORELLI

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
A tizenhatodik századi velencei gondolakészítő, Luca Vianello úgy érzi, az egész életét előre elrendezték. Apja már születésekor eldöntötte legidősebb fia sorsát, Luca a város egyik legismertebb gondolakészítő műhelyét hivatott megörökölni. Ám a fiú élete egy...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
6000 Ft
Robert Ludlum - Hölgykommandó [antikvár]

Hölgykommandó [antikvár]

Robert Ludlum

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Kötéstábla / borítója kopott "Hatalmas tömeg gyűlt össze a Szent Péter téren. Hívők ezrei várták izgatottan, hogy a Szentatya megjelenjen az erkélyen, és áldón kinyújtsa feléjük a kezét. Elmúlt a böjt, a szakadatlan imádságok ideje. A szürkületben megszólaló harangok...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
550 Ft
Jeffrey Archer - Becsületbeli ügy [antikvár]

Becsületbeli ügy [antikvár]

Jeffrey Archer

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Kötéstábla / borítója kopott 1966: Brezsnyev utasítást ad a KGB-nek, hogy egy hónap alatt kerítsék elő Nyugat-Európából Rubljov egy ikonját, melybe annak idején fontos dokumentumokat rejtettek el. A fiatal, ambiciózus és kegyetlen Romanové a feladat, hogy az akciót vezesse. Vele...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1600 Ft
Robert Ludlum - A fantom [antikvár]

A fantom [antikvár]

Robert Ludlum

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Kötéstábla / borítója kopott Eszméletlen, több sebből vérző férfi testét mentik ki a Földközi-tenger hullámaiból egy kis halászfalu mellett. A falu orvosa heteken át ápolja az idegent, aki végre magához tér. De nem emlékszik a nevére. Nem tudja, kicsoda ő, honnan jött, és...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
550 Ft
HAROLD ROBBINS - Bűn és szenvedély [antikvár]

Bűn és szenvedély [antikvár]

HAROLD ROBBINS

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Maryann Flood több férfit ismert, mint amennyire vissza tudott emlékezni - és volt köztük egy, akit sohasem volt képes elfelejteni. Mike Keyes, az államügyész azt hitte, sikerült kioltania magában a bűnös szenvedélyt - mindaddig, míg azt a feladatot nem állította elé az élet,...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1200 Ft
MEADE, GLENN - Szakkara homokja [antikvár]

Szakkara homokja [antikvár]

MEADE, GLENN

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
A második világháború kitörése előtt Egyiptomban dolgozik egy ásatáson két elválaszthatatlan jó barát, a félig német, félig amerikai Jack Halder és Harry Weaver, továbbá a mindkettőjük által rajongásig szeretett Rachel Stern, az ásatást vezető Stern professzor lánya. A...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1100 Ft
Istenek malmai [antikvár]

Istenek malmai [antikvár]

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
könyvtest kissé deformált Mary Ashley, a Kansasi Állami Egyetem harmincöt éves, csinos és okos politológiatanára, a kelet-európai országok kiváló ismerője egy amerikai szaklapban cikket ír, amely fölkelti az Egyesült Államok elnökének figyelmét... Mary Ashley, az Egyesült...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
960 Ft
Robert Ludlum - Ultimátum I-II. [antikvár]

Ultimátum I-II. [antikvár]

Robert Ludlum

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Kötéstábla / borítója kopott David Webb már öt éve éli az egyetemi történelemtanárok nyugalmas életét családjával egy maine-i kisvárosban, amikor hitelen megjelenik valami a múltjából, valami nagyon fenyegető - pontosabban nem is valami, hanem valaki. Valaki, aki ellen David...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
880 Ft
Ian Fleming - James Bond - Csak kétszer élsz [antikvár]

James Bond - Csak kétszer élsz [antikvár]

Ian Fleming

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
"Irma Bunt felállt, és odalépett mellé. Átható tekintettel vizsgálgatni kezdte Bondot, azután tisztes távolságot tartva körbesétálta. - Du lieber Gott! - suttogta félelemmel vegyes tisztelettel, amint a férfi bal profilját megpillantotta. - Ez lehetetlen - mondta rekedten,...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1280 Ft
MEADE, GLENN - Szakkara homokja [antikvár]

Szakkara homokja [antikvár]

MEADE, GLENN

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Kötéstábla / borítója kopott A második világháború kitörése előtt Egyiptomban dolgozik egy ásatáson két elválaszthatatlan jó barát, a félig német, félig amerikai Jack Halder és Harry Weaver, továbbá a mindkettőjük által rajongásig szeretett Rachel Stern, az ásatást...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
880 Ft
Woods, Stuart - Halál New Yorkban [antikvár]

Halál New Yorkban [antikvár]

Woods, Stuart

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Gerince enyhén megtört. Stone Barrington mindig, mindenkiről azt hallja, túl okos ahhoz, hogy zsaru legyen, ennek ellenére nem a szimatának, hanem a puszta véletlennek köszönheti, hogy az éjszaka közepén szemtanúja lesz az életét alapvetően megváltoztató, borzalmas...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
550 Ft
Robert Ludlum - A Chancellor-kézirat [antikvár]

A Chancellor-kézirat [antikvár]

Robert Ludlum

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Természetes halál... vagy gyilkosság? Hogyan ért véget J. Edgar Hoover élete? Valóban fenyegető veszélyt jelentenének Amerikára nézve az egykori FBI-főnök botrányokkal teletűzdelt, magánjellegű feljegyzései? Egy magas beosztású, befolyásos emberekből álló, titkos...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
880 Ft
Ken Follett - Sasok szárnyán [antikvár]

Sasok szárnyán [antikvár]

Ken Follett

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Kötéstábla / borítója kopott Idő: 1979-80 tele, a színhely Teherán, illetve Texas, aztán még Isztambul és Törökország isten háta mögötti vidékei. A téma egy nem mindennapi akció: egy amerikai milliomos, az EDS cég vezetője elhatározza, hogy ha kell, tűzön-vízen át...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1280 Ft
Jackie Collins - Vad játszma [antikvár]

Vad játszma [antikvár]

Jackie Collins

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Lapjai hullámosak. Kötéstábla / borítója kopott A Kockázat felejthetetlen hősnője, Lucky Santangelo egy párduc méltóságával vonult végig Las Vegas-i kaszinója termein: puhán, fenségesen, harcra készen. Azon az éjszakán döbbenetes kaland vette kezdetét, vad és veszélyes...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
880 Ft
Mason, David - Kistestvér [antikvár]

Kistestvér [antikvár]

Mason, David

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Borítója kopottas.
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
550 Ft
MEADE, GLENN - Szakkara homokja [antikvár]

Szakkara homokja [antikvár]

MEADE, GLENN

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Lapjai / lapélei foltosak A második világháború kitörése előtt Egyiptomban dolgozik egy ásatáson két elválaszthatatlan jó barát, a félig német, félig amerikai Jack Halder és Harry Weaver, továbbá a mindkettőjük által rajongásig szeretett Rachel Stern, az ásatást vezető...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
880 Ft
DOUGLAS JACKSON - Caligula [antikvár]

Caligula [antikvár]

DOUGLAS JACKSON

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Felső lapélen apró sárgás foltokkal. MEGVÁLTOZTATHAJA-E EGY RABSZOLGA A TÖRTÉNELEM MENETÉT? Gaius Julius Caesar Augustus Germanicust, a Római Birodalom császárát a legtöbben Caligulaként ismerik, azon a néven, amely a dekadencia, a kegyetlenség, az őrület szinonimájává...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1280 Ft
Robert Ludlum - Janson küldetése [antikvár]

Janson küldetése [antikvár]

Robert Ludlum

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
A lapok hullámosak, kötéstáblája kopottas, lapélei néhol kissé foltosak, könyvtest deformált Paul Janson, az amerikai titkos ügynökből lett biztonsági szarkértő olyan megbízást kap, amelyet nem utasíthat vissza: Peter Novakot, a magyar származású, humanista milliárdost kell...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1600 Ft
Robert Ludlum - A fantom [antikvár]

A fantom [antikvár]

Robert Ludlum

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Eszméletlen, több sebből vérző férfi testét mentik ki a Földközi-tenger hullámaiból egy kis halászfalu mellett. A falu orvosa heteken át ápolja az idegent, aki végre magához tér. De nem emlékszik a nevére. Nem tudja, kicsoda ő, honnan jött, és hogy került a tengerbe....
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
880 Ft
Frederick Forsyth - A negyedik jegyzőkönyv [antikvár]

A negyedik jegyzőkönyv [antikvár]

Frederick Forsyth

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Frederick ​Forsyth ebben a – 80-as években játszódó – briliáns regényében a szovjet és a brit titkosszolgálat ravasz, kegyetlen és hallatlanul izgalmas párharcának egy fejezetét villantja fel. A Nagy-Britannia aláásására irányuló pokoli terv tulajdonképpen nem is a KGB...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1100 Ft
Quinnell, A. J. - Mesterkémek [antikvár]

Mesterkémek [antikvár]

Quinnell, A. J.

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
A fedőlapok szélei, sarkai kissé kopottak. Izraeli repülőraj indul útnak a Sinai-félszigetről, hogy Szaud Arábiát átrepülve, megsemmisítsen egy Bagdad külvárosában levő nukleáris fegyver előállítására használt reaktor. Egy gép azonban a cél elérése előtt kiválik a...
Megjelenés:
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1200 Ft
oldal:2 1 | 2
I. P. C. KÖNYVEK toplistája

Járvány [antikvár]

Robin Cook

online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
880 Ft

A fantom [antikvár]

Robert Ludlum

online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
880 Ft

Ikarusz hadművelet I-II. [antikvár]

Robert Ludlum

online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
952 Ft

Főnökasszony I-II. [antikvár]

Jackie Collins

online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
960 Ft

Hölgykommandó [antikvár]

Robert Ludlum

online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
550 Ft

Járvány [antikvár]

Robin Cook

online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
880 Ft

Bűn és szenvedély [antikvár]

HAROLD ROBBINS

online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
750 Ft

Hölgykommandó [antikvár]

Robert Ludlum

online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
880 Ft





Minden jog fenntartva © 1999-2019 Líra Könyv Zrt.
A weblapon található információk közzétételéhez, másolásához a működtetők írásbeli beleegyezése szükséges.
Powered by ERBA 96. Minden jog fenntartva.
mobil nézet