Bővebb ismertető
Kedves Olvasó!
Ruth könyve olvasása során támadt gondolataimat szeretném megosztani az olvasókkal. E megragadó történet átformáló erővel hat ránk. Miközben hittel olvassuk, a Szentlélek kiemel minket kicsinyes és önző gondolkodásmódunkból és arra ösztönöz, hogy felelős, jellemes, hűséges és áldozathozatalra kész emberként éljünk abban a világban, ahol ma már a jellemesség, a hűség és a másokért való áldozatvállalás ritkán fordul elő.
Ha figyelmesen olvassuk, és alaposan átgondoljuk Ruth történetét, akkor a Szentlélek világosságában jobban megismerjük magunkat és Isten gondviselő szeretetét. Az Úr munkálkodni fog bennünk, jellemünket formálja, és felkészít minket a mindennapi szolgálatokra. Hasznos lehet, ha papírra vetjük gondolatainkat, amelyeket az igeolvasás közben kapunk. A személyesen nyert áldásokat feltétlenül osszuk meg másokkal is.
Az Úr áldása legyen az olvasókon, akik nemcsak az ismereteiket akarják bővíteni, hanem gyümölcsözően is kívánnak élni!