Bővebb ismertető
Január 6.
Ma elhatároztam, hogy naplót írok. Muszáj megörökítenem az élményeimet, hogy egyszer majd az unokáim ükunokái is megtudhassák, hogyan teltek napjaim a gödöllői kastélyomban. Kerestem hozzá gyorsan egy füzetet és ráírtam:
- nehogy összekeveredjen a többiekével Ugyanis nem egyedül lakom itt, sokszor elég nagy társasággal osztozom az épületen, és szinte mindenki naplót ír! Itt az ideje hát, hogy én is belekezdjek.